נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

8 משחקים שכל חתול היה רוצה 

חתול

חתולים ידועים באופיים השובב, ואם אתם בעלי חתולים, אתם יודעים כמה הם אוהבים לצוד ולשחק. אבל, האם ידעת שלמשחק עם החתול שלך יש יתרונות רבים, הן עבורם והן עבורכם? זה לא רק שומר אותם פעילים ובריאים, אלא גם מקדם את הקשר בניכם ומפחית התנהגויות בעייתיות.

אבל עם כל כך הרבה אפשרויות בחוץ, איך אתה יודע אילו משחקים מתאימים לחתול שלך? חקרנו מהם המשחקים שחתולים הכי אוהבים, כדי לחסוך לך את החיפושים, אז בוא נתחיל.

 

שרביט נוצות

המשחק הקלאסי הזה אהוב בקרב חתולים בכל הגילאים. השרביט, עשוי בדרך כלל ממוט דק וגמיש עם נוצות מחוברות לקצה, מדמה את תנועת הטרף, ומעודד את החתול שלך לרדוף ולהסתער. לא רק שזה נהדר עבור פעילות גופנית, אלא זה גם עוזר לחדד את כישורי הציד שלהם.

משחקי חתולים

חכה עם פיתיון

בדומה לשרביט הנוצות, משחקי החכות כוללים מוט ארוך עם פיתיונות שונים כמו צעצועי חתולים או שרוכים מעור. המשחק הזה מושלם לחתולים שאוהבים לשחק עם חפצים נעים ומאפשר להם להציג את יכולות הציד שלהם.

 

עכבר צעצוע

כפי שהשם מרמז, המשחק הזה כולל עכבר צעצוע שהחתול שלך יכול לשחק איתו. גודל העכבר צריך להיות דומה לזה של עכבר אמיתי, מכיוון שהוא פונה לאינסטינקט הציד הטבעי של החתול.

 

כדור משחק

חתולים אוהבים צעצועים שעושים רעש, וכדור משחק מספק גירוי מנטלי כאשר החתול מבין איך לגרום לכדור להרעיש.

 

קופסאות

אתה יכול ליצור מסלול מכשולים עבור החתול באמצעות קופסאות ריקות, שקיות נייר וחפצים אחרים. המשחק נהדר עבור פעילות גופנית ואינטיליקטואלית כאחד.

 

מצביע לייזר

תנועת האור מדמה טרף, והחתול שלך יהנה לרדוף אחריו בחדר. עם זאת, חשוב לציין שיש לשחק במשחק הזה רק תחת השגחה, מכיוון שהוא יכול להיות מסוכן אם החתול שלך רודף אחרי האור לתוך משהו.

משחקי חתולים

חכת דייג

המשחק דומה לשרביט נוצות, אך במקום נוצות יש לו צעצוע קטן המחובר לקצה חוט דיג. המשחק נהדר לחתולים שאוהבים לשחק במים, מכיוון שניתן לטבול את הצעצוע בצלחת מים רדודה כדי לדמות דגים.

 

צעצועים אינטראקטיביים

לצעצועים האלה יש בדרך כלל פינוק או צעצוע חבוי בפנים, והחתול צריך להבין איך להגיע אליו. המשחק הזה נהדר לחתולים שאוהבים לפתור בעיות, צעצועים אינטראקטיביים יכולים להעסיק אותם במשך שעות.

 

לסיכום

כשזה מגיע למשחקים שחתולים אוהבים, האפשרויות הן אינסופיות. משרביט הנוצות הקלאסי ועד לצעצועים אינטראקטיביים, יש משהו לכל חתול. חשוב לזכור שכל חתול הוא ייחודי ועשוי להעדיף משחקים שונים. עם המשחקים הנכונים, אתה יכול לשמור על החתול שלך שמח ובריא. על פי מחקר שנערך על ידי אוניברסיטת לינקולן בבריטניה מצא כי לחתולים שבילו זמן רב יותר לשחק עם בעליהם הייתה איכות חיים טובה יותר. אז, קח צעצוע, ותתחיל לשחק.

משחקי חתולים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא חתולים