נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 סוגים של רפואה משלימה שישפרו את רמת החיים של כלבך

רפואה משלימה שתשפר את הכלב שלך

הכלבים שלנו הם במקרים רבים כמו בני משפחה. אנחנו נדאג להם כמו שהיינו דואגים לילדים האמיתיים שלנו, וכשיש להם צרות רפואיות אנחנו נטפל בהן באהבה ובמסירות. את רוב הבעיות הרפואיות כיום ניתן לפתור עם רפואה וטרינרית קונבנציונלית, אך לפעמים נתקלים במצבים שרפואה זו לא בהכרח עוזרת. בשביל זה פותחה הרפואה המשלימה עבור כלבים. הנה 5 סוגים של רפואה משלימה שיעזרו לכלב שלכם להרגיש יותר טוב.

 

דיקור סיני

דיקור סיני הינו שיטה עתיקת יומין שרואה שימוש נרחב גם בעולם של בני האדם. במסגרתה, מחטים קטנים מוכנסים לנקודות מפתח בגוף שלנו דרך העור. הדיקור עצמו יכול לסייע לכאבים יותר כלליים כגון כאבי שרירים וכאבי גב.

דיקור סיני נהיה פופולרי ביותר גם בקרב עולם טיפולי החיות, ולכן הוא מסוגל לסייע לכלבכם לסבול מפחות כאבים במהלך חייו. לאפשרויות טיפול לכלבים בנוסף לדיקור סיני היכנסו לקישור הבא: https://www.mahmadi.co.il

אַקוּפּוּנקטוּרָה

הומאופתיה

הומאופתיה היא אחת מהגישות הרווחות ברפואה המשלימה שצברה פופולריות במהלך השנים האחרונות. היא גורסת כי ניתן לטפל במחלות מסוימות על ידי צריכה של חומרים אשר הם המקור למחלה עצמה.

שיטה זו נעשית על ידי מהילה של חומרים אלה בצורה שעוזרת לריפוי, ובו זמנית לא גורמת לנזק. השיטה הזו מצאה שימוש גם בעולם טיפול הכלבים, ובעלים רבים דיווחו כבר על הצלחתה.

 

צמחי מרפא

צמחי מרפא הם שיטה מרכזית לריפוי מחלות ופציעות ברפואה המשלימה. מדובר על צמחים שמהווים חלופה לתרופות הקונבנציונליות שלעתים לא בהכרח אפקטיביות נגד סוג מחלה כזה או אחר. צמחי מרפא עשויים לעזור רבות לכלבים שלכם להתאושש ממחלה או מפציעות מדרגות שונות, וכך לשפר את מצבם ואת תהליך החלמתם.

צמחי מרפא

כירופרקטיקה

כירופרקטיקה היא השיטה המרכזית לטיפול בבעיות מכניות בגוף שלנו, בעיקר באזור עמוד השדרה. השיטה הינה מאוד פופולרית בקרב בני אדם והיא הביאה לתוצאות טובות עבור מי שהלך לכירופרקט מקצועי, במיוחד בהיבט של סיוע עם כאבי גב ושרירים. השיטה עברה הסבה גם לטיפול בכלבים ומשמשת מטפלים רבים כיום בסיוע בהפחתת כאבים לכלבים.

 

תרפיית מסאז'

אמנם הוא לא תמיד נכלל תחת הקטגוריה של רפואה משלימה, אך מסאז' עשוי לסייע לכלבים בדיוק כמו שהוא מסייע לבני אדם. תנועות העיסוי העדינות במקומות אסטרטגיים עשויים לסייע לכלבים להרגיש טוב יותר וגם לחוש פחות כאבים עקב בעיות שרירים ופציעות גב. הטכניקה הזו הוכיחה את עצמה כבר שנים רבות בקרב כלבים, והיא נהיית יותר ויותר מקובלת בקרב מטפלי חיות רבים.

 

לסיכום

רפואה משלימה היא פתרון מצוין לאותם בעלי כלבים שמעוניינים לסייע לכלביהם עם כאבים, פציעות ומחלות אך לא מצליחים לעשות זאת עם רפואה קונבנציונלית. מומלץ לכם לשקול לחיוב את האפשרות הזו בפעם הבאה שאתם מגיעים לווטרינר כדי לעזור לכלביכם להבריא.

רפואה משלימה שתשפר את הכלב שלך

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כלבים