נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 המשחקים הכי נפוצים שאוהבים לשחק עם כל

משחקים לשחק עם הכלב

כבעלי כלבים, אתם יודעים כמה חשוב לספק לחבר הכי טוב שלכם את הכמות הנכונה של פעילות גופנית, גירוי מחשבתי וכיף. משחק עם הכלב שלכם זו דרך מצוינת להשיג את כל הדברים הללו ועוד. זה לא רק ישפר את הבריאות הפיזית שלהם, אלא זה גם יכול לעזור לרווחתם הרגשית, ולהעמיק את הקשר בינכם לבין הכלב שלכם. במאמר זה נסקור את 4 המשחקים הפופולריים ביותר שתוכלו לשחק עם הכלב שלכם, כדי שתוכלו ליהנות מזמן איכות ביחד.

 

 הבא את הכדור

" הבא את הכדור" הוא אחד המשחקים הקלאסיים והפשוטים ביותר. כדי לשחק, פשוט זרקו כדור, פריסבי או צעצוע אחר כדי שהכלב שלכם ירדוף אחריו ויחזיר אותו אליכם. הקפידו להשתמש בצעצוע בגודל ומרקם המתאים לגודלו ולגילו של כלבכם. זה משחק אידיאלי לשטח פתוח גדול כגון פארק או חוף הוא, אך ניתן לשחק אותו גם בחצר האחורית או בסלון. ככל שהכלב שלכם משתפר במשחק, אתם יכול להפוך את המשחק למאתגר יותר על ידי זריקת הצעצוע רחוק יותר משחקים לשחק עם הכלב

מחבואים

מחבואים הוא עוד משחק קלאסי שמתאים לכלבים ולבני אדם כאחד. כדי לשחק, בקשו מהכלב שלכם לשבת ולהישאר בזמן שאתם מתחבאים איפשהו בבית או בחצר שלכם. ברגע שאתם מסתתרים, קראו בשמו של הכלב שלכם ועודדו אותו למצוא אתכם. כשהכלב מוצא אתכם, תנו לו הרבה מחמאות ופינוקים. ככל שהכלב שלכם משתפר במשחק, אתם יכול להפוך אותו למאתגר יותר על ידי הסתתרות במקומות שקשה יותר למצוא אתכם או להוסיף מספר אנשים למשחק.

 

משיכה בחבל

משיכת חבל זה משחק קלאסי שמתאים לכלבים שאוהבים לשחק בגסות. כדי לשחק, פשוט תפסו צעצוע שקל לנשוך ועודדו את הכלב שלכם למשוך. הקפידו להציב גבולות וחוקים למשחק, כמו לנשוך את הצעצוע בלבד ולא בגדים או באיברי גוף. משיכת חבל היא דרך מצוינת לספק לכלב שלכם פעילות גופנית וגירוי מנטלי, אך חשוב לעקוב אחר התנהגותו ולהפסיק את המשחק אם הם הופכים לתוקפניים.

משחקים לשחק עם הכלב

משחקי הרחה

משחקי הרחה נהדרים עבור כלבים שאוהבים להשתמש בחוש הריח שלהם. כדי לשחק, פשוט הסתירו פינוק או צעצוע כדי שהכלב שלכם ימצא וישתמש בחוש הריח שלו כדי לאתר אותו. ניתן להחביא את הפינוק או הצעצוע במגוון מקומות כמו בקופסה, מתחת לשמיכה או בחצר האחורית. ככל שהכלב שלכם משתפר במשחק, אתם יכול להפוך אותו למאתגר יותר על ידי הסתרת הפינוק או הצעצוע במקומות קשים או יצירתיים יותר, או על ידי שימוש במספר פינוקים או צעצועים.

 

לסיכום

ישנם משחקים רבים ושונים שכלבים אוהבים לשחק ושיכולים לספק להם גירוי פיזי ונפשי. בין אם יש לכם כלב רועים שאוהב לרוץ, או כלב רגוע, יש משחק לכל כלב. על ידי משחק עם הכלב שלכם, אתם יכול לחזק את הקשר שלכם ולספק לו את הפעילות הגופנית והגירוי המנטלי שהוא צריך, ולמלא את היום שלו בכיף והנאה.

משחקים לשחק עם הכלב

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כלבים